Novi poraz Čelika, Zrinjski bez većih problema savladao crno-crvene

Zrinjski je u 9. kolu Premijer lige bez većih problema savladao zenički Čelik rezultatom 3:0.

Nakon početnog ispitivanja snaga Zrinjski je iz prve šanse uspio da zatrese mrežu čelika.

Igrala se 16. minuta. Rugašević je ubacio za Govedaricu, a ovaj lijepim udarcem pogađa mrežu zeničkog tima za prednost od 1:0.

Samo četiri minute kasnije još jedna odlična akcija i drugi gol Plemića. Rugašević je ponovo kreator, a ovog puta Čurjurić prekrasno pogađa za 2:0.

Do kraja prvog dijela domaći sastav je lagano igrao i nije previše jurišao. Uspjeli su stvoriti još dvije dobre šanse preko Rustemovića i Govedarice, ali je do poluvremena ostalo 2:0.

Samo što je počelo drugo poluvrijeme tim Harija Vukasa lagano završava posao u ovom susretu. Igrala se 54. minuta kada Tomislav Barbarić sjajno skače nakon kornera i pogađa za 3:0.

Imao je Zrinjski još nekoliko šansi do kraja. Čurjurić je bio najbliži golu, a gosti su u 74. minuti ostali i sa igačem manje nakon što je isključen Huseinbašić zbog prigovora.

Do kraja je ostalo 3:0 iako je bilo šansi za promjenu rezultata, te je Zrinjski lagano stigao do tri boda.