Šest medalja za Karate klub “Rei” na turniru u Sarajevu

Karate klub Rei iz Zenice proteklog vikenda je učestvovao na takmičenju u Sarajevu, u organizaciji Karate kluba “Mawashi ” Sarajevo. Na turniru pod nazivom “2.Mawashi kup” Sarajevo, koji je održan po WKF pravilima je  učestvovalo preko 900 takmičara.

Karate klub”Rei ” Zenica nastupao je sa 11 takmičara, koji su osvojili 6 medalja i to, 1 zlatnu, 3 srebrene i 2 bronzane medalje. Ilhan Neimarlija osvojio je zlato u kata timu i srebro u katama pojedinačno u juniorskoj konkurenciji.

Sumeja Šabanović  i Laida Ganibegović izborile su srebrene medalje. Bronzana odličja osvojili su Amir Šabanović i Mirnes Odobašić .

Sljedeća aktivnost u karate klubu REI Zenica je polaganje za zvanja koje će se održati 30.decembra. (M.P.)