Čelik remizirao sa danskim ligašem u još jednoj pripremnoj utakmici

Nogometaši Čelika, odigrali su danas još jednu kontrolnu utakmicu tokom priprema u Antaliji.

Sastali su se sa danskom ekipom Fremad. Trener Umit Ozat utakmicu je počeo u sastavu: Pavlović, Zeljković, Vrhovac, Emir Han, Zlatković, Rešic, Perišić, Bajraktarević, Salčinović, Alimi, Crnički.

Prvih 30 minuta proteklo je bez pravih prilika na obe strane. Na odmor se otišlo bez promjene rezultata 0:0. U nastavku susreta prva izmjena u Čeliku. Umjesto Salčinovića u igru je ušao Mahmutović. U 52. minuti još dvije izmjene u ekipi Čelika.

Aganspahić i Grahovac ulaze, izlaze Crnički i Alimi. Pet minuta kasnije izašao je Perišić, a umjesto njega u igri je Cenaj. Nedugo zatim Vrhovac i Bajraktarević su napustili igru, Horić i Mahmić su ušli.

Osim izmjena na terenu nije bilo posebnih uzbuđenja u drugom dijelu susreta. Utakmica Čelik-Fremad završena je bez golova 0:0.