BK Čelik Pin Pals

BK Čelik Pin Pals je prošle sedmice imao priliku da odigra jedan opušteniji meč, budući da su za protivnike imali novajlije u ligi, BK Time out 300.

Iskusni Pin Palsi su pitanje pobjednika riješili već nakon 2 seta kada je stanje na semaforu bilo 3:1 uz 164 čunja prednosti. Kapiten ekipe Igor Mišić je iskoristio drugo poluvrijeme da odmori i s klupe dobro proanalizira svoje igrače. Sigurno je mogao vidjeti još jedno sjajno izdanje naših djevojaka Mia Husremović i Tina Kustura koje igraju sve bolje kako se sezona bliži kraju. Kenan Čurovac je u prva dva seta djelovao jako sigurno, a onda opuštanje u drugom poluvremenu, dok je Sanjin Babić u ovom susretu podbacio .

Na kraju konačnih 7:3, vrlo bitna pobjeda za BK Čelik Pin Pals pred finiš sezone.